Съвсем скоро ще видим флагмана “Xiaomi“ 13 Leave a comment

Според непотвърдени слухове, съвсем скоро от компанията “Xiaomi” предстои да представят 13-тата версия на бъдещите си модели. Очаква се моделите да запазят линията си – от вердия “mini” до топ модел “T”.

Говори се, че базовият, „Xiaomi“ 13, ще дойде с плосък екран и резолюция 1080p, докато топ моделът “Xiaomi“ 13 Pro е възможно да представи LTPO E6 панел с резолюция 2K. И при двете устройство ще има селфи камера, която ще е поставена централно в горната част на предния екран.

В новата продуктова гама се очаква компанията да използва изцяло нов производствен процес. Благодарение на него ще се постигне по-тънка рамка около екрана.

И какво е един флагмански телефон без последно поколение чип, които да отговаря за безпроблемната му работа.

Затова в бъдещите модели на “Xiaomi” очакваме да видим и новият чип “Snapdragon 8“ Gen 2, който беше анонсиран преди месец. За безпроблемното зареждане ще се погрижи жично зарядно от 100 W, а в допълнение новият флагман ще предложи и възможност за безжично зареждане до 50 W.

Вашият коментар